
Od października w naszej świetlicy odbywało się cotygodniowe koło plastyczne pt. “Plastyczne Łapki”. Zajęcia przeznaczone były dla uczniów klas I – III uczęszczających do świetlicy szkolnej. Podczas warsztatów dziewczynki wykonywały różnego rodzaju prace plastyczne nawiązujące do danej pory roku, aktualnego święta lub zainteresowań uczniów.
Zajęcia przyczyniały się do rozwoju wszechstronności dziewczynek, umożliwiały im kontakt z bogactwem tworzywa, różnorodnością form i kształtów. Dawały możliwość rozwijania zainteresowań i ich uzdolnień. Ponadto pomagały kształtować cechy uczniów m.in.: wyobraźnie, poczucie estetyki, kreatywność czy nawet cierpliwość😃.
Na zajęciach zawsze panowała pozytywna atmosfera a naszych uczennic i Pani Justyny nigdy nie opuszczał dobry humor😆
Do zobaczenia w następnym roku szkolnym🤗

















