Higiena podczas wakacji-pogadanka Pani Pielęgniarki

Dnia 23 czerwca odbyła się pogadanka przeprowadzona przez pielęgniarkę szkolną -Panią Gosię na temat higieny podczas wakacyjnego wypoczynku. Uczniowie przypomnieli sobie znaczenie codziennej higieny osobistej, prawidłowego mycia rąk, dbania o higienę jamy ustnej oraz bezpiecznego korzystania ze słońca.  Zwrócono również uwagę na konieczność picia odpowiedniej ilości wody , spożywania świeżych i umytych owoców i warzyw, a także utrzymywania czystości w miejscach wypoczynku. Pogadanka miała na celu promowanie zdrowego stylu życia i bezpiecznego spędzania wakacji.