Nakręć się na zdrowie-konkurs wiedzy o zdrowiu dla klas III

Na początku czerwca w naszej świetlicy odbył się konkurs wiedzy o zdrowiu dla klas III. Dwuosobowe drużyny musiały zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami dotyczącymi zdrowego odżywiania, bezpieczeństwa, higieny czy sportu.

Rywalizacja była bardzo wyrównana, ale ostateczne wyniki prezentują się następująco:

I miejsce z kl. 3 B -Weronika Tiutiunik, Nadia Schmidt

II miejscez kl. 3c – Hania Kuzioła, Lilla Krawczyk

z kl. 3a – Klara Zawistowska, Róża Wójcik

III miejscez kl. 3d – Hania Meise, Amelia Korzeniowska

Wszystkim serdecznie gratulujemy !! 🙂