Na początku czerwca w naszej świetlicy odbył się konkurs wiedzy o zdrowiu dla klas III. Dwuosobowe drużyny musiały zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami dotyczącymi zdrowego odżywiania, bezpieczeństwa, higieny czy sportu.
Rywalizacja była bardzo wyrównana, ale ostateczne wyniki prezentują się następująco:
I miejsce – z kl. 3 B -Weronika Tiutiunik, Nadia Schmidt
II miejsce – z kl. 3c – Hania Kuzioła, Lilla Krawczyk
z kl. 3a – Klara Zawistowska, Róża Wójcik
III miejsce – z kl. 3d – Hania Meise, Amelia Korzeniowska
Wszystkim serdecznie gratulujemy !! 🙂